Sha La La Hostel Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Asrama Sha La La Kuala Lumpur
4.0 Layak
7 ulasan

Sha La La Hostel Kuala Lumpur

No.88 Jalan Pudu, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Asrama ditempatkan 2.3 km dari Menara Berkembar Petronas dan 1.6 km dari Masjid Negara.
Hotel ini terletak kira-kira 25 minit berjalan kaki dari pusat bandar Kuala Lumpur. Para tetamu boleh berkongsi makanan di Restoran Maulana dan Friends Perk Cafe, terletak kira-kira 50 meter jauhnya.
Asrama ini terletak hanya 900 meter dari stesen bawah tanah MRT Bukit Bintang.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Dilarang merokok
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Merdeka Square - 1.1 km
  • Pavilion Kuala Lumpur - 1.1 km
  • Kuala Lumpur Railway Station - 1.2 km
  • Kuala Lumpur City Centre - 1.8 km
  • National Museum - 2 km
  • Open University Malaysia - 2.1 km
  • Putra World Trade Centre - 2.5 km
  • Petaling Street - 700 m
  • Merdeka Stadium - 800 m
  • Sungei Wang Plaza - 900 m
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 29 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.3 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Bilik bebas rokok
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Bilik/Kemudahan untuk orang kurang upaya
  • Keselamatan 24-jam
  • Lif
  • Akses kunci

Riadah & Sukan

  • Bilik istirehat/TV

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kawasan duduk
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Dilarang merokok
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 14:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 12:00
  • Kanak-kanak dan katil tambahan
  • Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur